Vánoční besídka 2018

VÁNOČNÍ BESÍDKA 2018

Jako každý rok, tak i letos naše škola pořádala Vánoční besídku. Všichni jsme se na tento zážitek v adventním čase moc těšili.

Tento rok besídka nesla název: „Vánoční sen“. Pásma základní a mateřské školy byla úzce propojena. Všechna tři představení byly totiž sny, které se zdály dvěma holčičkám.

S dětmi mladšího oddělení MŠ jsme se ocitli na obloze mezi mraky a dozvěděli jsme se, jak to vlastně všechno jednou v noci na vánoční obloze začalo.

Poté nás andělé ze základní školy zavedli na nebesa a ukázali nám, jak to v nebi vypadá v předvánočním čase.

Nakonec jsme v Betlémě shlédli narození Ježíška v podání dětí ze staršího oddělení MŠ.

Pečlivá příprava dětí na vánoční vystoupení se vyplatila a všem divákům se besídka velice líbila. Úspěch sklidila i burza výrobků dětí, jejíž výtěžek bude použit pro děti naší základní i mateřské školy.

Velké díky patří našim sponzorům:

Krahulík – Masozávod Krahulčí a.s., Obec Hostětice – Částkovice, Sates Čechy s.r.o., Centropen a.s. Dačice, PIZZERIE Eva Marečková , Martin Kročil Krahulčí, Levné knihy Dačice, Exte SPOJ s.r.o, Hostětice, Jiří Zamazal Olší, Josef Matoušek Studená

Zbývá jen popřát:

Krásné a pohodové Vánoce