Informace k plaveckému výcviku

Plavecký výcvik bude zahájen v ÚTERÝ 7. 1. 2020.

Další termíny:  14.1., 21.1., 28.1., 4.2., 11.2., 18.2., 25.2., 3.3., 17.3.  – celkem 10krát.

Cena: nepovinný výcvik (1., 2., 5. ročník, MŠ) – 850,- Kč, povinný výcvik (3., 4. ročník) – 500,- Kč

Dotace na dopravu žáků bude vyhlášena až po Novém roce. Peníze za plavání budeme vybírat až na základě schválení nebo neschválení dotace (taktéž až po Novém roce), abychom nemuseli peníze dětem zase vracet (s případným výdajem ale raději počítejte – s novým financováním škol budou i nové podmínky pro udělení dotace).

O vyřazení žáka z povinného výcviku (3., 4. ročník) rozhoduje lékař!

Odjezd v 8.30 hodin od školy/školky (žáci přijdou v 8.00 hodin do školy), návrat ve 12.10 hodin k mateřské škole. Žáci půjdou na oběd a do školní družiny.

Žáci si vezmou s sebou: plavky (zákaz koupání v kraťasech!), koupací čepici, mýdlo, osušku (holky ještě další ručník na vlasy, hřeben), papírové kapesníčky – vše dát do igelitové tašky!

Komu bývá v autobuse špatně, vezme si prášky na nevolnost a igelitový pytlík. Žáci, kteří se nebudou účastnit plaveckého výcviku, budou jezdit do bazénu sledovat výuku (nutné převlečení – kraťasy, tričko). Během výuky plavání dojde k úpravě rozvrhu (informace budou v plánech).