Letní příměstský tábor – Pod pirátskou vlajkou

Tento rok jsme se na našem příměstském táboře vydali po stopách starého piráta, který nám zanechal velmi důležitý úkol. Stát se výbornou posádkou, svědomitou, odvážnou a hlavně tou, která najde a poskládá všechny kousky mapy, podle které se pak vydá hledat poklad. Naši letošní piráti a pirátky se tohooto úkolu zhostili naprosto úžasně a s velkým nasazením. Nakonec se nám všem podařilo poskládat mapu, podle které jsme pak vyrazili k pokladu, který jsme našli v Telčském parku. Na tábor k nám také přijela velmi vzácná návštěva. Přijeli k nám papoušci s panem Radkem Jarešem a jeho kolegou. Společně s papoušky nám připravili naprosto nezapomenutelný program – jak ro děti, tak pro nás dospělé. Děti si hladily a fotily se s papoušky, kteří trpělivě drželi a předváděli nám různé kousky.

Moc děkujeme za tento skvělý turnus tábora a třeba se zase někdy na nějakém potkáme!

HEJ HEJ HEJ, PIRÁTI JSOU NEJ!

Klárka Zamazalová a Mája Havlíková