Vážení rodiče,

jak jistě víte, právě v této chvíli se jedná o případném uzavření všech škol včetně prvních stupňů. Pokud se tak stane, budeme opět přecházet na distanční výuku, která je tentokrát pro všechny žáky povinná. Proto je nutné, abyste měli zajištěné připojení k internetu a vhodné zařízení (PC, tablet, mobilní telefony). Opětovně nabízíme k zapůjčení 10 ks školních tabletů. Pokud má někdo z rodičů o tablet zájem, neváhejte se na nás obrátit.
Zítra dostanou vaše děti návod na instalaci a přihlášení k systému MICROSOFT TEAMS, který budeme nově využívat. Jelikož bude nutné se s tímto systémem seznámit, budeme v prvních dnech komunikovat přes SKYPE, jak jsme byli zvyklí z výuky na jaře.
Doporučuji sledovat webové stránky, kde budeme vyvěšovat aktuální informace, některé informace budete dostávat přes mobilní rozhlas do svých e-mailových schránek, proto také sledujte denně vaši e-mailovou poštu.
Děkuji a přeji nám všem pevné nervy a hlavně zdraví.
Naďa Vokřínková