Beseda se spisovatelkou Zuzanou Pospíšilovou

Ve středu 29. 9. 2021 k nám do školy zavítala známá spisovatelka Zuzana Pospíšilová. Žákům představila několik svých knih pro děti s malou ukázkou, o čem příběh je…. Ale vždy nechala konec příběhu otevřený, aby si žáci měli chuť knížku přečíst. Spisovatelka Z. Pospíšilová si během své besedy s žáky zahrála několik slovních rébusů, hádanek, které také sepsala a vydala pro děti. Během besedy s radostí zjistila, že naši žáci její některé knížky znají, že je četli. Máme několik knih totiž v naší školní knihovně, kde si je žáci mohou vypůjčit domů. A už je máme podepsané i od autorky!

Na konci besedy všichni žáci dostali malý katalog s jejími knihami, rébusy a křížovkami a samozřejmě také záložku do knížky s jejím podpisem.