Drakiáda 2021

DRAKIÁDA – tradiční podzimní akce pořádaná pro děti a jejich rodiče připadla na neděli 10.října. Změnou pro letošek bylo, že jsme se tentokrát potkali na kopci v nedaleké obci Olší. Počasí nám přálo, krásně svítilo, ale bohužel jsme už tolik štěstí neměli s větrem =(  Rodiče s dětmi se však nevzdali a pokořili kopec až na jeho samý konec, aby se draci vznesli alespoň na pár chvil. Porota to pro letošní rok tedy také neměla zrovna jednoduché… Ale ceny byly nachystány a bylo potřeba patřičně ohodnotit veškeré snažení. Kategorie byly opět rozděleny na draky kupované a draky vlastní výroby, kde bylo ocenění více, jelikož si s nimi samy děti daly práci. Zázemí na Olší bylo velice příjemné na místním hřišti. Děti si mohly načepovat limonádu, pochutnat si na klobásce a zařádit si na dětském hřišti. Opravdu příjemné odpoledne !!!

Poděkování patří především obci Olší za propůjčený areál a kopec u něj, dále pak sponzorům: Pizzerie Telč – Eva Marečková, Město Telč, Levné knihy Dačice, Krahulík – Masozávod Krahulčí, a.s., JZ AUTO Telč – Jiří Zamazal

Za ZŠ a MŠ Krahulčí Romana Neradová