MŠ – třída „U Kytiček“ – MINIŠKOLA díl 1.

Ve čtvrtek 29.09.2022 jsme se poprvé setkali v naší MINIŠKOLE, která je určena pro rodiče a jejich předškoláčky. Toto setkání jsme věnovali převážně grafomotorice a jemnomotorickým činnostem, ale jak se rodiče sami mohli přesvědčit, většina vzdělávání probíhá v několika směrech součastně. Rodiče se zapojili do našich každodenních činností a mohli na vlastní oči vidět nejen práci paní učitelek s jejich dětmi, ale i práci jejich vlastních dětí. Měli prostor se zeptat na jakékoliv dotazy – třeba bude využito přístě ve větší míře!!!

Doufáme, že se vám čas strávený u nás ve třídě líbil a budeme rádi za jakékoliv podněty a hodnocení, ať už slovní, písemné nebo zaslané emailem – pomůže nám při přípravě na naše další setkání, na které se již teď těšíme.