Rozsvícení vánočního stromu

Dne 3. prosince, v první adventní neděli, se konalo v Krahulčí „Rozsvícení vánočního stromu“. Tato akce je již mnohaletou tradicí, kterou pořádá naše ZŠ a MŠ společně s obcí Krahulčí. Program si připravily děti jak ze ZŠ, tak z MŠ. Vyvrcholením programu bylo pásmo „Cesta k Betlému“, které nacvičily nejstarší děti z folklorního souboru „Krahuláček“. Na celou akci dohlížel anděl, kterému děti mohly odevzdat přání Ježíškovi. Každé dítě obdaroval adventním kalendářem, aby jim doba do Vánoc rychleji ubíhala. Součástí akce byla dílnička, kde si mohly děti vyrobit vlastní vánoční ozdoby a nechyběl také stánek s výrobky dětí a zaměstnanců našich škol. Vánoční atmosféru doplnil stánek s občerstvením, u kterého jsme se mohli zahřát punčem, nebo si pochutnat na sladké palačince. Po rozsvícení vánočního stromu následoval ohňostroj a v KD již na všechny přítomné čekalo kouzelnické představení.

Děkujeme všem, kteří nám pomohli s organizací a zajištěním této akce.