No Title

8. ledna, 2019

Informace k plaveckému výcviku

Plavecký výcvik bude zahájen v ÚTERÝ 8. 1. 2019

Další termíny:  15.1., 22.1., 29.1., 5.2., 12.2., 19.2., 26.2., 12.3., 19.3.  – celkem 10 krát.

Cena: nepovinný výcvik (1., 2., 5. ročník) – 850,- Kč, povinný výcvik (3., 4. ročník) – 500,- Kč

Pokud škola získá dotaci na dopravu, bude žákům opět část nákladů za plavecký výcvik vrácena. Nutné uchovat doklad o zaplacení! Peníze budou vráceny na základě předložení dokladu. Bude vystaven doklad nový.

O vyřazení žáka z povinného výcviku (3., 4. ročník) rozhoduje lékař!

Odjezd v 8.30 hodin od školy (žáci přijdou v 8.00 hodin do školy), návrat ve 12.10 hodin k mateřské škole. Žáci půjdou na oběd a do školní družiny.

Žáci si vezmou s sebou: plavky (zákaz koupání v kraťasech!), koupací čepici, mýdlo, osušku (holky ještě další ručník na vlasy, hřeben), papírové kapesníčky – vše dát do igelitové tašky!

Komu bývá v autobuse špatně, vezme si prášky na nevolnost a igelitový pytlík.

Žáci, kteří se nebudou účastnit plaveckého výcviku, se budou učit dle rozvrhu.

Prosíme o vyplnění čestného prohlášení a jeho navrácení do zahájení plaveckého výcviku. Úhradu plaveckého výcviku proveďte do konce ledna.

Během plaveckého výcviku se ve čtvrtek ruší výuka TV. Místo ní bude matematika.

Datum:
8. ledna, 2019